Міжнародне агентство знайомств
Сайт знайомств

Відповіді на ваші запитання


Розкажіть більше про ваше агентство

Міжнародне агентство знайомств Pair Ukraine працює вже більш ніж п’ять років і ми ми можемо з впевненістю сказати, що інтернет-знайомства справді можуть привести до серйозних довготривалих стосунків.

Що ж відрізняє нас від сотні інших сайтів знайомств? Це персональний підхід до кожного клієнта. Ми вручну опрацьовуємо кожну анкету та фотографію, щоб з самого початку відсіяти сумнівні профайли. Тому у нас ви не знайдете тисячі непотрібних анкет та купу реклами, — у нас ви знайдете тільки вибрані та перевірені анкети чоловіків, які дійсно бажають познайомитись та одружитись.

Як показав власний досвід, наша методика знайомства є досить ефективною. Партнерів ви вибираєте за власними критеріями та можете безкоштовно переписуватись з ними. Наша ціль є познайомити, зробити все можливе, щоб люди сподобались один одному, покохали і звичайно ж були разом.

І ше одне. Наше агентство має тільки серйозні наміри. Тому теж самого ми чекаємо й від вас.

Зробіть перший крок! Ми допоможемо вам знайти того, хто зможе вас оцінити й покохати.

Які послуги для жінок ви пропонуєте?

З жінками якого віку ви працюєте?

Якщо вам більше 18-ти років, то цього достатньо. Проте не варто реєструватись, якщо у вас немає серйозних намірів.

У мене проблеми з англійською мовою, що робити?

Вважається, що для нормального спілкування людині потрібно вивчити всього 800 слів. Це небагато. Ми жодного разу не зіштовхувалися з ситуацією, коли мовний бар’єр був би вирішальним фактором для чоловіка. Розмовляти новою мовою ви будете в доброзичливій атмосфері, поруч з люблячим чоловіком, а головне — вам буде просто приємно вивчати цю мову.

Я заповнила анкету і надіслала свої фотографії — що далі?

Наші співробітники негайно почнуть роботу з вашими даними. Ми хочемо ще раз звернути вашу увагу на те, що наші клієнти-чоловіки мають серйозні наміри і їхня ціль — це шлюб, а не порожнє листування електронною поштою. Природньо, що більше всього їм потрібні гарантії того, що ви незаміжня і дійсно хочете вийти заміж за іноземця. Також вони хочуть, щоб на всі їхні листи обов’язково відповідали.

Можливо, що з вами захоче познайомитися чоловік, який перед першим листом до вас захоче уточнити якісь деталі і попросить про це наше агентство. Тому в анкеті, ви повинні вказати як з вами зручніше зв’язатися (телефон, електронна пошта, звичайна пошта). Не переживайте, ваші контакти будуть доступні тільки зареєстрованим чоловікам, які оплатили додаткові послуги.

Отже, наші практичні поради жінкам:

Частіше пишіть повідомлення чоловікам, перевіряйте свою пошту і, можливо, вже завтра у вашій поштовій скриньці з’явиться лист, який повністю змінить ваше життя!

Наскільки важливо правильно заповнити анкету та розповісти про себе?

Дуже важливо. Не варто писати стандартно чи занадто загально — анкета повинна давати уявлення про вас як про живу людину. Постарайтесь дати якнайбільше об’єктивної інформації про ваш характер, погляди на життя та сім’ю. Переклад вашої анкети зроблять наші професіонали.

Як мені обновити свою анкету новими даними?

Просто увійдіть до вашого профайлу, та виберіть пункт меню «Моя анкета». Ви можете заповняти анкету українською або російською мовою — наші працівники перевірять та перекладуть ваш анкету на протязі 24 годин.

Я обновила свою анкету, але зміни не відбуваються. Чому?

На протязі доби ми перевіримо та перекладаємо англійською всі зміни до вашої анкети.

Як можна перенести анкету на початок списку?

Обновіть вашу анкету новими персональними даними, або вишліть нам нові фотографії.

Зараз в мене немає фотографій, чи варто реєструватись?

Звісно, що варто! Адже зареєстровані жінки мають доступ до контактів чоловіків, які оплатили наші послуги. Проте без фотографій ваша анкета не буде доступна чоловікам.

Як мені відіслати фотографії для анкети?

Просто вишліть їх на нашу електронну адресу e-mail, ми опрацюємо їх та прикріпимо до вашої анкети.

Якими повинні бути фотографії?

Бажано мати дві кольорові фотографії — портрет і в повний ріст. Будь-якого чоловіка цікавить обличчя і фігура в першу чергу. Прочитайте наші поради та рекомендації щодо вибору фотографій для анкети.

Я б хотіла замінити фотографії в анкеті. Як це зробити?

Просто вишліть ваші нові фотографії на нашу електронну адресу e-mail, ми опрацюємо їх та прикріпимо до вашої анкети.

Я відіслала вам фотографії, чому їх немає у моєму профайлі?

Ми перевіряємо та опрацьовуємо кожну вашу фотографію. Якщо ви вислали нову фотографію — вона неодмінно з’явиться у вашій анкеті на протязі 24 годин. Якщо ж ваша фотографія не відповідає нашим вимогам щодо якості чи розміру — ми повідомимо вас про це додатково.

Мені сподобався чоловік, як можна надіслати йому повідомлення?

Повідомлення чоловікам потрібно відправляти через внутрішню систему повідомлень на сайті. Щоб написати чоловіку повідомлення, увійдіть до вашого профайлу, відкрийте анкету чоловіка — внизу анкети ви знайдете форму для відправлення повідомлення.

На протязі доби ми безкоштовно перекладемо ваше повідомлення англійською та відправимо його чоловіку.

Які вимоги до надсилання повідомлень чоловікам?

Чому не відправляються повідомлення тим чоловікам, які оплатили послуги і контакти котрих є доступні?

Ви можете писати їм напряму без нашого втручання в переписку.

Як, зазвичай, усе відбувається при листуванні?

Ви заповнюєте нашу анкету і надсилаєте свої фотографії. Наш клієнт-чоловік пише вам листа. Якщо у вас зав’язується листування, воно може тривати деякий час, але, зазвичай, через кілька місяців чоловік прилітає в Україну. Потім, якщо ваше безпосереднє спілкування вдалося, він запрошує вас відвідати свою країну. Далі, у цій чи наступній поїздці відбуваються заручини і, відповідно, весілля.

Скільки часу триває типове листування?

Наші клієнти надають великого значення листуванню. Те, як швидко і як повно ви відповідаєте, надалі буде значити дуже багато. І час листування буде залежати тільки від вас. Те, що люди намагаються довідатися більше практичних речей один про одного приводить до того, що по статистиці шлюби по листуванню розпадаються рідше звичайних шлюбів.

Старайтесь якомога повніше відповідати на всі листи від чоловіків.

Я отримала анкету чоловіка, яким чином ви відбираєте анкети чоловіків?

Про розсиланні анкет ми використовуємо двосторонній підбір і враховуємо всі параметри (вік, вага, діти і т.д.) як вашої анкети, так і анкети чоловіка. Ви можете вказувати чи змінювати параметри відбору у своїй анкеті.

Мене зацікавила анкета чоловіка, як можна отримати його контакти?

Щоб отримати доступ до контактів чоловіків вам потрібно оплатити додаткові послуги.

Хочу оплатити додаткові послуги, як це зробити?

Якщо ви вже зареєстрували анкету на сайті, вам потрібно увійти до вашого профайлу, вибрати пункт меню «Додаткові послуги» та вибрати зручний для вас сосіб оплати. Детальніше про способи оплати додаткових послуг.

Я знайшла свого чоловіка! Як мені видалити анкету з сайта?

Для того, щоб видалити анкету з сайта вам потрібно залогуватись та у вашому профайлі вибрати пункт меню «Деактивація анкети». Або ви можете надіслати нам листа — ми видалимо анкету самі.

На знайшли відповідь на своє запитання? Скористайтесь нашими контактними адресами.
Ваші запитання до агентства знайомств